Systemy elewacyjne i dachowe z blach

DEKCASSETTE STANDARD

DEKCASSETTE IDEAL

Barevné varianty   Dokumenty Reference Poptávka

DEKCASSETTE STANDARD jest kasetonowym systemem do budowy elewacji wentylowanej, który dodaje każdemu budynkowi niepowtarzalny i nowoczesny techno wygląd oraz spełnia surowe wymagania dla technologii termoizolacyjnej. Elementy mocujące są wyraźnie widocznie umieszczone w 27 mm złączach, co stwarza wyjątkowy wygląd na ustalonych warunkach. Pojedyńczy kaseton jest kwadratowym lub prostokątnym elementem giętym z systemem pół-fugi po całym obwodzie.

DEKMETAL dostarcza DEKCASSETTE STANDARD w pełnym sortymencie, co stwarza możliwość kompleksowego rozwiązania. Elementami naszego
systemu są nie tylko systemy podstawowego rusztu nośnego, lemowania detali (dokoła okien, narożniki, lofty, itd.) ale także profesjonalne doradztwo techniczne.

System kasetonów może być kombinowany z innymi rodzajami elewacji np. z tynkiem, płytkami ceramicznymi, drewnem itp.

Intica Prachatice - DEKCASSETTE STANDARD DEKCASSETTE STANDARD Rastr DEKCASSETTE STANDARD Rastr DEKCASSETTE STANDARD

 

FUNKCJONALNOŚĆ I EFEKTYWNOŚĆ

DEKCASSETTE STANDARD nie jest ograniczony serią modułową. Klient ma możliwość wyboru wielkości kasetonu zgodnie z życzeniem. Rozmiar spoin pomiędzy płytkami wynosi wzorowo 27 mm, dlatego elewacja wygląda czysto i jednolicie. Elementy mocujące są umieszczane bezpośrednio do spoin i tworzą funkcjonalistyczny ponadczasowy wygląd. Dzięki swojej konstrukcji jest możliwy indywidualny demontaż kasetonu elewacyjnego (podczas remontu, uszkodzenia kasetonu itp).

 

Wybór kolorów i materiałów jest praktycznie nieograniczony. Oznacza to, że można wybierać nie tylko z palety kolorów RAL czy NCS, ale także ze specjalnych imitacji takich jak drewno, kamień, także z innych imitacji powierzchni oraz z wszelkich kolorów i specjalnych farb. Nie ma praktycznie ograniczeń co do wyboru materiałów. Można wybierać z kilku klasycznych materiałów, takich jak stal ocynkowana, aluminium czy blacha cynkowo-tytanowa ale także z niektórych mniej popularnych materiałów, takich jak miedź, COR-TEN lub stal nierdzewna.

 

INFORMACJE TECHNICZNE   GŁÓWNE ZALETY
Całkowita długość 150 - 1950 (mm)   + Niepowtarzalny wygląd techniczny
Wysokość 150 - 500 (mm)   + Dowolny rozmiar kasetonu
Głębokość 30 (mm)   + Szeroka paleta kolorów i materiałów
Poziome spoiny 27 (mm)   + Łatwy i szybki montaż
Pionowe spoiny 27 (mm)   + Szeroki asortyment oraz doradztwo techniczne
Grubość blachy 1,0 (mm)   + Możliwość demontowania pojedyńczych kasetonów

Podobne artykuły