Systemy elewacyjne i dachowe z blach

O firmie

DEKMETAL TO MY

DEKMETAL spółka z o.o. jest spółką należącą do grupy DEK S.A., która jest największym sprzedawcą materiałów budowlanych w Republice Czeskiej i na Słowacji. DEKMETAL produkuje i dostarcza stalowe dachy i systemy elewacyjne, a także produkuje na zamówienie wyroby blaszane. Celem firmy jest oferowanie takich produktów, które są wykonane profesjonalnie, są funkcjonalne i estetyczne oraz zaawansowane technologicznie. Wychodzą naprzeciw indywidualnym potrzebom, życzeniom i dalszym wymaganiom inwestorów, projektantów i architektów. Kompleksowa obsługa, doradztwo techniczne w ciągu całej realizacji oraz elastyczne warunki dostaw - to są nasze mocne strony. Nasi handlowcy i technicy znajdują się w Czechach, na Morawach, na Słowacji, w Niemczech i w Polsce, dzięki temu mogą szybko reagować na potrzeby firm realizacyjnych, konstrukcyjnych lub przy konkretnej realizacji na budowie.

Zakład produkcyjny posiada najnowsze technologie. Siedziba zakładu mieści się w miejscowości Dřísy, która znajduje się w pobliżu miasta Brandys nad Labem /ok. 20 km od Pragi/. Posiadamy wszystkie niezbędne certyfikaty, w tym ISO 9001. Dostawcy podstawowych materiałów do produkcji są wyselekcjowanymi producentami, którzy bez żadnych kompromisów spełniają standartowe wymagania w zakresie jakości. Możemy sobie pozwolić na to i oferować naszym klientom rozszerzoną gwarancję ponad zakres określony prawem

axa.jpg 3i2a8239.jpg 3i2a8246.jpg 3i2a8253.jpg

NASZE PRODUKTY DLA PAŃSTWA SATYSFAKCJI

Dekmetal oferuje dla partnerów i klientów firmy indywidualne projekty stalowych elewacji wentylowanych a to zgodnie z wymaganiami i życzeniami inwestora, architekta czy projektanta. Cała paleta usług DEKMETAL składa się nie tylko z pojedyńczych elementów systemu elewacyjnego (designowanych kasetonów frontowych, podbudowy, elementów wykończenia, itd.), ale i z kompleksowego doradztwa technicznego. Doradztwo techniczne oznacza dostarczenie pełnej i szczegółowej dokumentacji opracowanej przez specjalistę. Dokumentacja zawiera plany i projekty potrzebne do rozwiązania najdrobniejszych szczegółów związanych z dostawą funkcjonalnego systemu elewacyjnego, który będzie doskonale służył przez wiele, wiele lat. Dostarczamy plany do układania kasetonów zewnętrznych a to na podstawie fizycznego pomiaru na budynku a następnie nasi technicy wprowadzają wszystkie dane elementów elewacji do realizacji na produkcji.

Systemy dachowe są produkowane bez najmniejszego kompromisu i z materiałów o najwyższej jakości. Na rynku oferujemy wyjątkowy i popularny asortyment; wielkoformatowy MAXIDEK, małoformatowe stylowe pokrycie DEKTILE, wielkoformatowe blachy profilowane DEKPROFILE oraz niepowtarzalny materiał LINEDEK do produkcji tzw. pokrycia falcowanego. Oczywiste jest pełne doradztwo techniczne dot. wszystkich naszych produktów oraz bezpłatne wykonanie planów układania i montażu dla wszystkich rodzajów naszych pokryć.

Nasze doskonały park maszynowy pozwala nam oferować niezmiernie szeroką skalę produkcji na indywidualne życzenie. Oferujemy dzielenie (wzdłuż i w poprzek), wyrównywanie, gięcie, również i wycinanie (i perforację) do pożądanego kształtu. W trakcie produkcji Państwa elementów jest do dyspozycji nasz dział techniczny. Więcej informacji znajduje się w sekcji: produkcja na zamówienie.

KONTAKTY – JAK NAS ZNALEŹĆ

Nasi handlowcy i technicy znajdują się w Czechach, na Morawach, na Słowacji, w Niemczech i w Polsce, dzięki temu mogą szybko reagować na potrzeby firm realizacyjnych, konstrukcyjnych lub przy konkretnej realizacji na budowie. Zakład produkcyjny posiada najnowsze technologie. Siedziba zakładu mieści się w miejscowości Dřísy, która znajduje się w pobliżu miasta Brandys nad Labem /ok. 20 km od Pragi/.


kontakty.png dokumenty.png fasady.png strechy.png zakazkova_vyroba.png