MAXIDEK DX

WYGLĄD DACHÓWEK, JAKOŚĆ BLACH, SZYBKI MONTAŻ

MAXIDEK DX jest tanie, wielkoformatowe pokrycie dachów, które dzięki specjalnej technologii 3D CUT doskonale imituje klasyczne dachówki. MAXIDEK DX nadaje się do zadaszenia domów mieszkalnych i budynków administracyjnych, ale również budynków handlowych i przemysłowych.
Pokrycie jest lekkie - tylko 5 kg/m2, oferowane w sześciu ulubionych kolorach. Nadaje się do remontu lub przebudowy, gdzie w przypadku cięższych pokryć było by konieczne wzmocnienie konstrukcji dachu. MAXIDEK DX jest powszechnie stosowany jako pokrycie dla nadbudowy bloków mieszkalnych oraz wszystkich rekonstrukcji dachów i poddaszy.
MAXIDEK DX może być stosowany według odpowiedniego planu do wysokości 1300m n.p.m. Powierzchnia blachodachówki nie jest porowata, dlatego to pokrycie jest odporniejsze na osadzanie się nieczystości, co minimalizuje możliwość wystąpienia mchów i porostów.

 

Maxidek Maxidek Maxidek Úžlabí Maxidek šroubyAKCESORIA

Do systemu MAXIDEK DX można zamówić wiele oryginalnych elementów i dodatków dodatków do wykonywania szczegołów takich jak: zakończenie dachu, wentylacja, przenikalność itp. Kompletną oferte asortymentu można znaleźć  tutaj..

INFORMACJE TECHNICZNE  

GŁÓWNE ZALETY

Bezpieczne nachylenie 14° i więcej   + Sześć różnych kolorów
Grubość blachy 0,5 mm   + Nadaje się do 1300m nad poziomem morza
Całkowita szerokość płyty  1178 mm   + Dobra cena
Szerokość użytkowa – płyta składana 1100 mm   + Łatwy i szybki montaż
Długość arkusza  max. 7600 mm   + Kompletny asortyment z możliwością wsparcia technicznego
Barevné varianty Technický list Dokumenty Reference Poptávka

Napisz do nas

Close dialog window

Napisz do nas