DEKRAIN

DEKRAIN


 

DEKRAIN jest kompleksowym powlekanym systemem rynnowym, który jest przeznaczony do wszystkich typów dachów spadzistych. System wyznacza się wysoką jakością użytych materiałów podstawowych.  Pojedyńcze elementy systemu DEKRAIN są produkowane na w pełni automatycznej linii produkcyjnej co pozwala wytwarzać precyzyjny system rynnowy. Ten oferuje prosty i szybki montaż całego systemu rynnowego, którego może dokonać nie tylko doświadczona firma blacharska, ale i nawet zręczny rzemieślnik.

DEKRAIN jest produkowany w szerokiej gamie barw, które kolorystycznie odpowiadają systemowi blachodachówki MAXIDEK – to pokrycie jest produkowane na zamówienie. Zakład mieści się w miejscowości Dřísy, która znajduje się w pobliżu Pragi. System rynnowy DEKRAIN bez problemów można kombinować ze wszystkimi typami pokryć dachowych, które są oferowane na rynku.

System rynnowy DEKRAIN jest produkowany z kołnierzem korytka zaokrąglonym do wewnątrz, co sprawia, że korytko jest wytrzymalsze a w razie ulewnych deszczów dobrze chroni przeciw wypływowi wody deszczowej przez krawędź.

W tym systemie jest używany spust rynnowy 90mm, który jest całkowicie wystarczający do spełnienia warunku ilości odprowadzanej wody. Jest estetyczniejszy od spustu ze średnicą 100mm, głównie przy zastosowaniu w mniejszych domach jednorodzinnych.

 

GWARANCJA I TRWAŁOŚĆ

 

Dla systemu rynnowego DEKRAIN producent deklaruje przedłużoną gwarancję na okres 15 lat na wykończenie powierzchniowe SP Super poliester 35 mikronów a to w stosunku do aktualnych warunków gwarancyjnych. Trwałość tego typu wykończenia powierzchni jest przewidywana na okres około 35 lat.

Napisz do nas

Close dialog window

Napisz do nas