DEKPROFILE TR

DEKPROFILE TR 18 TR 35 TR 50Kształt i konstrukcja profili DEKPROFILE umożliwia wytworzyć na dachu budynku duże i architektonicznie interesujące płaszczyzny z regularnym, delikatnym designem. Dzięki swojemu kształtowi i rozmaitym grubościom blach podstawowych jest również przeznaczony do zadaszenia konstrukcji dachu, które są bardziej wymagające pod względem statyki. Nasi wyspecjalizowani technicy opracują bezpłatnie projekty statyczne dla zastosowania profili dachowych.

Konstrukcyjne i materiałowe rozwiązania profili DEKPROFILE w połączeniu z dodatkowymi elementami systemu dachowego DEKMETAL oferują szeroką paletę kolorów i wiele możliwości kształtów dachu. Bez większych ograniczeń konstrukcyjnych mogą być respektowane życzenia inwestora i architekta co do wyglądu budynku.

DEKPROFILE TR 18, 35, 50 jest profilowaną blachą trapezową, która jest przeznaczona do produkcji pokrycia dachowego. Jedna blacha zazwyczaj o jedną falę przekrywa poprzedzającą blachę (w zależności od sposobu ułożenia). DEKPROFILE TR jest produkowany również w wersji okładziny elewacyjnej. Więcej informacji można znaleźć  tutaj..

TR 18 R – Roof - Zadaszenie

Dekprofile TR 18 Schémav

TR 35 R - Roof - Zadaszenie

Dekprofile TR 35 Schéma

TR 50 R - Roof - Zadaszenie

Dekprofile TR 50 Schéma


Barevné varianty Technický list Dokumenty Reference  Poptávka 

Napisz do nas

Close dialog window

Napisz do nas