DACHY BLASZANE

Systemy dachowe DEKMETAL koncentrują się na wysokiej jakości materiałów podstawowych i na precyzyjnej produkcji pokryć dachowych. Oferujemy pokrycia wielkoformatowe zarówno jak i pokrycia stylowe małoformatowe. Oferowane pokrycia można użyć prawie do wszystkich typów budynków, takich jak:

 

  • domy mieszkalne, bloki mieszkalne
  • hale przemysłowe
  • powierzchnie handlowe
  • budynki zabytkowe.


Poradnictwo techniczne jest oferowane dla wszystkich naszych produktów oraz oferujemy darmowe wykonanie planów do kładzenia pokryć dachowych dla wszystkich rodzajów naszych pokryć.

 

 

PRODUKTY:

 
Maxidek

MAXIDEK

MAXIDEK to wielkoformatowe blaszane pokrycie imitujące tradycyjne dachówki. Bogata paleta kolorów, wysoka jakość materiałów, szybki montaż – to wszystko jest MAXIDEK.

więcej
Maxidek DX

MAXIDEK DX

MAXIDEK DX jest finansowo bardzo dobrze dostępną, wielkoformatową blachodachówką, która dzięki specjalnej technologii 3D CUT doskonale imituje klasyczne dachówki.

więcej
Dektile 375

DEKTILE 375

DEKTILE to wyjątkowe zadaszenie dzięki swojemu wyglądu. Oferuje szeroką paletę odcieni kolorów, a także różne możliwości materiałów.

więcej
Dekprofile TR (R)

DEKPROFILE TR (R)

Unikatowy trapez - DEKPROFILE TR to profil, który wyróżnia się jakością materiału, wykonaniem i możliwością wyboru kolorów. Dzięki swojemu kształtu i rozmaitym grubościam blach podstawowych jest przeznaczony również do zadaszenia konstrukcji dachu, które statycznie są bardziej wymagające.

więcej

NASTĘPNE PRODUKTY:

                                                              DEKRAIN
                                                           
 

Napisz do nas

Close dialog window

Napisz do nas