SUFITY PODWIESZANE

ZASTOSOWANIE ELEMENTÓW WIZUALNYCH DEKMETAL DLA WEWNĘTRZNYCH I ZEWNĘTRZNYCH SUFITÓW

w3-top-podhledy.jpg

Wszystkie elementy okładzinowe DEKCASSETTE, DEKLAMELLA i DEKPROFILE stosowane w systemach fasadowych mogą być również wykorzystane do sufitów podwieszanych. Oferujemy również warianty indywidualnie wyjmowanych kaset do łatwego demontażu. Sufity w połączeniu z okładzinami elewacyjnymi tworzą idealną kompaktową całość i nadają przestrzeni nowoczesny charakter.

Dostępna jest szeroka gama materiałów, wykończeń, kolorów i dekorów do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych. Jednocześnie we wszystkich tych elementach wizualnych można tworzyć perforacje zgodnie z wymaganiami klienta.

 

ZEWNĘTRZNE

Metalowe elementy okładzinowe DEKMETAL są idealnym rozwiązaniem dla zewnętrznych sufitów i podwieszanych stropów. W porównaniu z powszechnie stosowanymi okładzinami drewnianymi, metalowe elementy okładzinowe oferują szereg zalet::

- Wysoka odporność na warunki atmosferyczne.

- Brak gnicia i powstawania pleśni.

- Brak konieczności częstego odmalowywania. 

- Długa żywotność.

Do podwieszania sufitów można wykorzystać jeden z wariantów metalowego rusztu nośnego DEKMETAL. W ramach wsparcia technicznego możliwe jest przygotowanie szczegółowej dokumentacji montażowej, w tym kompletnego rozwiązania profili wykończeniowych i elementów łączących na życzenie klienta.

Exteriérové podhledy z plechových kazet

 

WEWNĘTRZNE

Wszystkie elementy sufitowe mogą być wykonane na wymiar w różnych rozmiarach i kształtach, co daje klientowi duże pole do kreatywności. Oprócz standardowych kasetonów sufitowych, oferujemy również warianty indywidualnie wyjmowanych kaset do łatwego demontażu. Możliwość łączenia różnych kolorów powlekanych płyt ocynkowanych i aluminiowych lub stosowania stali nierdzewnej z różnymi rodzajami powierzchni.

- Łatwy montaż i demontaż. 

- Brak widocznych elementów łączących. 

- Kompaktowa konstrukcja bez rozpraszających uwagę prowadnic.

- Możliwość perforacji.

- Eleganckie listwy wykańczające. 

body-podhledy-interier.jpg

Interiérové podhledy z plechových kazet s perforací

 

 

 

 

Napisz do nas

Close dialog window

Napisz do nas