Systemy elewacyjne i dachowe z blach

Nowa linia produkcyjna

Była zainaugurowana produkcja na nowej linii w hali przemysłowej Dekmetal. Pierwszym zamówieniem była produkcja kasetonów elewacyjnych dla budynku SOR /szpitalny oddział ratunkowy/ w Szpitalu Uniwersyteckim w Brnie. Linia produkcyjna ma służyć do produkcji obróbek dekarskich, systemów elewacyjnych, rusztów i innych nietypowych produktów według życzenia klienta a to do długości 6 metrów. Chodzi realnie o unikalną linię produkcyjną, której nie posiada żaden inny zakład produkcyjny w Europie. Linia była wybudowana w naszym zakładzie przy współpracy czterech dostawców z czterech krajów a prace nad tym projektem trwały trzy lata.

linka1.jpg linka2.jpg linka3.jpg

 

Największym atutem nowej linii produkcyjnej jest to, że wszystkie elementy produkuje się bezpośrednio ze zwojów blach łącząc wszystkie potrzebne kroki technologiczne w celu stworzenia danego produktu a w wyniku tego kilkanaście razy podwyższyła się prędkość produkcji.

 

Zdolność produkcyjna systemów elewacyjnych dzięki nowej linii zwiększyła się pięciokrotnie, co umożliwia naszym klientom realizować o wiele więcej pięknych elewacji w Czechach, na Słowacji jak również w innych krajach UE i na świecie.