Nowa linia produkcyjna

w3-linka.jpg

Była zainaugurowana produkcja na nowej linii w hali przemysłowej Dekmetal. Pierwszym zamówieniem była produkcja kasetonów elewacyjnych dla budynku SOR /szpitalny oddział ratunkowy/ w Szpitalu Uniwersyteckim w Brnie. Linia produkcyjna ma służyć do produkcji obróbek dekarskich, systemów elewacyjnych, rusztów i innych nietypowych produktów według życzenia klienta a to do długości 6 metrów. Chodzi realnie o unikalną linię produkcyjną, której nie posiada żaden inny zakład produkcyjny w Europie. Linia była wybudowana w naszym zakładzie przy współpracy czterech dostawców z czterech krajów a prace nad tym projektem trwały trzy lata.

Największym atutem nowej linii produkcyjnej jest to, że wszystkie elementy produkuje się bezpośrednio ze zwojów blach łącząc wszystkie potrzebne kroki technologiczne w celu stworzenia danego produktu a w wyniku tego kilkanaście razy podwyższyła się prędkość produkcji.

Zdolność produkcyjna systemów elewacyjnych dzięki nowej linii zwiększyła się pięciokrotnie, co umożliwia naszym klientom realizować o wiele więcej pięknych elewacji w Czechach, na Słowacji jak również w innych krajach UE i na świecie.

 

 

Napisz do nas

Close dialog window

Napisz do nas