Systemy elewacyjne i dachowe z blach

DEKLAMELLA IDEAL

DEKCASSETTE IDEAL

Barevné varianty Technický list Dokumenty Reference Poptávka

Element designowany systemu elewacyjnego - DEKLAMELLA IDEAL zmienia każdą elewację na nowoczesną, trwałą i ponadczasową. DEKLAMELLA IDEAL wytwarza na  elewacji regularną prostokątną sieć bez widocznych elementów mocujących i to przy zachowaniu najwyższych wymagań dla izolacji termicznej budynku. Panele nie są zbytnio ograniczone wymiarami ponieważ ich długość możemy korygować aż do 6000 mm. Dzięki większym rozmiarom możemy elewacje wykonać szybko i dobrze. W przeciwieństwie do kasetonów w systemie DEKCASSETTE końce paneli są otwarte a w pionowe spoiny jest mocowany rozdzielający T-profil, który podkreśla pionowe linie budynków. Inną alternatywą pionowych spoin jest wstawienie wkładki dylatacyjnej, dzięki której powstają poziome linie ciągłe z wizualnie zanikającą spoiną pionową.

 

Panel jest przykręcany wkrętami do rusztu nośnego.  Dolną krawędż wprowadzi się do zamka już przymocowanego panela a górną krawędź przykręci się wkrętami. Do spoin pionowych pomiędzy panele wkłada się T-profil lub wkładkę dylatacyjną. Elementy mocujące są ukryte. Panele można układać na ścianie zarówno pionowo jak i poziomo.

DEKMETAL dostarcza DEKLAMELLA IDEAL w pełnym sortymencie, co stwarza możliwość kompleksowego rozwiązania. Elementami naszego systemu są nie tylko systemy podstawowego rusztu nośnego, obróbek dekarskich (dokoła okien, narożniki, lofty, itd.) ale także profesjonalne doradztwo techniczne.

 

INFORMACJE TECHNICZNE   GŁÓWNE ZALETY
Całkowita długość 150 - 6000 (mm)   + Wyjątkowy design dzięki T - Profilowi
Wysokość 100 - 300 (mm) 1)   + Dowolny rozmiar panela
Głębokość 32 (mm)   + Szeroka paleta kolorów i materiałów
Poziome spoiny 5 - 35 (mm)   + Łatwy i szybki montaż
Pionowe spoiny T – profil lub wkładka dyl.   + Szeroki asortyment oraz doradztwo techniczne
Grubość blachy 0,75 (mm) 2)
1,00 (mm)
  + Możliwość profilowania panela

1) Większe rozmiary po konsultacji z producentem  
2) Wykorzystanie do produkcji  blachy o grubości 0,75 mm po konsultacji z producentem

 


Podobne artykuły