Systemy elewacyjne i dachowe z blach

DEKCASSETTE IDEAL

DEKCASSETTE IDEAL

Barevné varianty Technický list Dokumenty Reference Poptávka

Kaseton designowany DEKCASSETTE IDEAL pomaga wytwarzać innowacyjne elewacje wentylowane na różnych rodzajach budynków i spełnia wszystkie wymagania termiczno-techniczne. DEKCASSETTE IDEAL wytwarza gładką powierzchnię o kwadratowej lub prostokątnej strukturze. Chodzi o element gięty z systemem zamków zapadających do siebie. Ten element umocowany jest wkrętami do rusztu nośnego. Dolna krawędź kasetonu wkłada się do zamka już przymocowanego kasetonu a górna krawędź prykłada się do rusztu nośnego. Dzięki wkrętom schowanym w zamku kasetonu,  formuje się na elewacji regularna siatka eleganckich spoin. System kasetonów może być kombinowany z innymi rodzajami elewacji np. z tynkiem, płytkami ceramicznymi, drewnem itp.

DEKMETAL dostarcza w swoim asortymencie DEKCASSETTE IDEAL, który oferuje łatwe i kompleksowe rozwiązanie. Częścią naszego systemu jest nie tylko system podstawowego rusztu nośnego czy lamówki detali (dokoła okien, narożniki, loft, itd.), ale także profesjonalne doradztwo techniczne.

DEKCASSETTE IDEAL - pravidelný rast DEKCASSETTE IDEAL Roh ze dvou kazet DEKCASSETTE IDEAL Nepravidelný rastr DEKCASSETTE IDEAL Rohová kazeta

ELEGANCJA I ELASTYCZNOŚĆ

ELEGANCJA I ELASTYCZNOŚĆ  DEKCASSETTE IDEAL  jest elementem produkowanym na indywidualne zlecenie, co daje dużą swobodę inwestorom i architektom przy tworzeniu elewacji dostosowanych do ich potrzeb. Doskonały rozmiar kasetonu IDEAL i szerokość spoin pomiędzy nimi pozwala zastosować różne kombinacje na specjalne życzenie klienta . Oferta kolorów i materiałów jest praktycznie nieograniczona. Oznacza to, że można wybierać nie tylko z palety kolorów RAL czy NCS, ale także ze specjalnych wzorników struktur takich jak drewno, kamień, czy z różnych innych wykończeń powierzchni oraz z wszelkich specjalnych kolorów. Baza materiałowa nie jest limitowana. Wybierać można z kilku klasycznych materiałów, takich jak stal ocynkowana, aluminium lub cynk-tytan ale i z niektórych mniej popularnych materiałów, takich jak miedź, COR-TEN lub stal nierdzewna.

Kaseton designowany DEKCASSETTE IDEAL to nowość w asortymencie produktów DEKMETAL. Ten rodzaj kasetonów elewacyjnych, a przede wszystkim kształt zamka jest wynikiem  kilkuletniego rozwoju i testowania różnych prototypów, jak również uzyskanych doświadczeń w trakcie realizacji. Wyjątkowość kasetonu IDEAL to możliwość jej wyprodukowania aż do długości 6 metrów, co do tej pory było możliwe tylko u produktu DEKLAMELLA. Kaseton IDEAL  w przyszłości zastąpi dotychczas produkowany kaseton LE. Nowy typ zamka kasetonu zapewnia łatwiejszą montaż i lepsze właściwości kasetonu - funkcjonalne i estetyczne.

INFORMACJE TECHNICZNE   GŁÓWNE ZALETY
Całkowita długość 150 - 6000 (mm)   + Gładkie spoiny bez wkrętów
Wysokość 100 - 800 (mm)   + Dowolna wielkość kasety
Głębokość 32 (mm)   + Szeroka paleta kolorów i materiałów
Poziome spoiny 5 - 35 (mm)   + Łatwy i szybki montaż
Pionowe spoiny 5 - 50 (mm)   + Szeroki asortyment oraz doradztwo techniczne
Grubość blachy 0,75*; 1,0; 1,2* (mm)   + Indywidualna szerokość spoin 


* wykonanie blachy o grubości 0,75mm i 1,2mm po konsultacji z producentem


Podobne artykuły